ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE CHARYTATYWNEJ NA RZECZ DAMIANKA MOSURKA ZE SKAŁY!

Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Skale, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skale wraz z filiami w Minodze i Smardzowicach, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Klub seniora “Grota” ze Skały zachęcają do udziału w zbiórce charytatywnej!

Ważne jest, aby każdy z nas dorzucił przysłowiowy „grosik”. Damianek nie ma wielkich wymagań. Jego marzeniem jest rosnąć tak jak inne dzieci, biegać po podwórku z uśmiechem na ustach. Ale do tego potrzeba ogromnej kwoty, bo 500 000 złotych – na tyle wyceniono jego jedyne marzenie. Na kosztowne leczenie zebrano już 386 295 zł. To wciąż za mało. Największym podarunkiem, jaki może dostać od nas maluch jest przeszczep wątroby. Uratujmy maluchowi zdrowie i życie! Wystarczy tylko wejść na stronę Fundacji Siepomaga.pl i wpłacić pieniądze, lub wziąć udział w fantastycznych licytacjach.

Poniżej podaję Państwu link do strony na siepomaga

https://www.siepomaga.pl/damian-mosurek

oraz link do grupy licytacyjnej

https://www.siepomaga.pl/licytacie-dla-misia-damisia

Mogą Państwo dokonać także wpłaty, wysyłając smsa na numer 72365 o treści 0075903. Koszt to tylko 2,46 zł brutto (w tym VAT).

Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Skale już dzisiaj zaprasza na skalski rynek

24 stycznia 2021 roku (niedziela)!

Jeżeli zniesione zostaną aktualne obostrzenia to planujemy szlachetną akcję, mającą na celu wsparcie Damianka Mosurka ze Skały. Planujemy licytacje, sprzedaż podarowanych przedmiotów i moc innych atrakcji! Zebrane fundusze pomogą rodzicom Damianka Mosurka zebrać kwotę potrzebną do przeprowadzenia kosztownej operacji, ratującej życie ich synka!