I SKAŁA ROCK FESTIVAL 2021 -
KONCERT GWIAZDY WIECZORU -
LATAJĄCE TALERZE

I SKAŁA ROCK FESTIVAL 2021

 

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI!

 

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ

 

KONCERT GWIAZDY WIECZORU – LATAJĄCE TALERZE

LATAJĄCE TALERZE to czwórka facetów, których łączy wieloletnia przyjaźń i miłość do muzyki. Każdy z nich gra od wczesnej młodości a razem grają jako LATAJĄCE TALERZE już od roku 2000. Mają to wielkie szczęście robić w życiu to co kochają najbardziej! Przejechali tysiące kilometrów, zużyli kilogramy strun, połamali setki pałek, nie przespali wiele nocy, podczas których zwiedzili dziesiątki miast… Po to żeby zagrać dotąd ponad dwa tysiące koncertów w całej Polsce i poza jej granicami. Za każdym razem na scenie dają z siebie wszystko, bo wiedzą, że przecież może to być ich ostatni koncert… Najważniejsze są emocje i energia, a tych z pewnością im nie brakuje!

Zdobyli I nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Coverowych Kamienna Góra 2009 za interpretację utworów Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Brali udział w telewizyjnych programach: Droga Do Gwiazd i Must Be The Music.

Na koncertach grają głównie to co lubią najbardziej, czyli Republikę, Coldplay, Depeche Mode czy Blur, ale także Boney M, The Monkees, Santanę, Eurythmics, A-Ha, czy Pet Shop Boys… Pozytywna energia, różnorodny repertuar i oparty na (nieco absurdalnym) humorze, świetny kontakt z publicznością sprawiają, że ich koncerty szybko stają się szaloną taneczną imprezą. Doskonale czują się zarówno na firmowych eventach, imprezach plenerowych jak i mniejszych klubowych koncertach.

Latające Talerze wystąpili w składzie:

– Jerzy Janik – śpiew, gitara basowa

-Wojciech Hadam – gitara

– Marcin Karkusiński – instrumenty klawiszowe

– Wacław Szymula – perkusja